Dnia 07.11.25 r. wspólnie świętowaliśmy 107. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. To wyjątkowy dzień, w którym z dumą patrzymy na biało-czerwone barwy, pamiętając o wszystkich, którzy poświęcili swoje życie, abyśmy mogli żyć w wolnej Ojczyźnie.
Podczas uroczystości z samorządem uczniowskim oddaliśmy hołd bohaterom i złożyliśmy kwiaty pod pomnikiem Obrońców Narodu
Niech żyje wolna Polska!